Ogłoszenia duszpasterskie na 26 niedzielę zwykłą 30 września 2018r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 26 niedzielę zwykłą

30 września 2018r.

Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W kościele parafialnym w poniedziałek o godz. 7:00, we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w środę o godz. 18:00.

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się zatem szczególnie o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, spotykamy się ze Zbawicielem w sakramencie pojednania i pokuty oraz przyjmujemy Go w Eucharystii. W kościele parafialnym możliwość spowiedzi od godz. 17:30. Po Mszy św. nabożeństwo i wystawienie Najświętszego Sakramentu. W sobotę odwiedziny chorych w naszej parafii, a wieczorem nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
  2. Już we poniedziałek rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Wdzięczni Bogu za dar różańca chcemy wypraszać dla Kościoła, dla umiłowanej Ojczyzny naszej i dla siebie samych wszelkie potrzebne łaski. Nabożeństwa różańcowe będą celebrowane w dni powszednie po Mszach Świętych. Do uczestnictwa we wspólnej modlitwie wszystkich serdecznie zapraszam.
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  4. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  5. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz