Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą 7 października 2018r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą

7 października 2018r.

Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W kościele parafialnym w poniedziałek o godz. 7:00, we wtorek i piątek o godz. 18:00. W Bobolinie w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godz. 18:00 i sobotę o godz. 19:00.

  1. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Wdzięczni Bogu za dar różańca chcemy wypraszać dla Kościoła, dla umiłowanej Ojczyzny naszej i dla siebie samych wszelkie potrzebne łaski. Nabożeństwa różańcowe będą celebrowane w dni powszednie po Mszach Świętych. Do uczestnictwa we wspólnej modlitwie wszystkich serdecznie zapraszam.
  2. W sobotę o godz. 9:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.
  3. W sobotę przypada kolejne wspomnienie objawień Matki Najświętszej w Fatimie. W tym dniu o godz. 18:30 w naszym kościele w Stobnie będziemy modlić się na różańcu, a o godz. 19:00 będzie odprawiona Msza św., po której odprawimy nabożeństwo fatimskie wraz z procesją.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  5. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  6. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Ogłoszenie Kurii Metropolitalnej:

„Zapraszamy wszystkich na pierwszą w dziejach Szczecina i Archidiecezji papieską koronację Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski, która odbędzie się w sobotę,  13 października o godz. 11.30, podczas Mszy Świętej pontyfikalnej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela, przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie. O godz. 11.00, przed liturgią eucharystyczną, nastąpi premiera utworu SUB TUUM PRAESIDIUM.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz