Ogłoszenia duszpasterskie na 30 niedzielę zwykłą 28 października 2018r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 30 niedzielę zwykłą

28 października 2018r.

Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W kościele parafialnym Msze św. w dni powszednie są celebrowane w poniedziałek o godz. 7:00, we wtorek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie w środę o godz. 18:00.

  1. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Wdzięczni Bogu za dar różańca chcemy wypraszać dla Kościoła, dla umiłowanej Ojczyzny naszej i dla siebie samych wszelkie potrzebne łaski. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę będą celebrowane przed Mszą św. a w dni powszednie po Mszach Świętych. Do uczestnictwa we wspólnej modlitwie wszystkich serdecznie zapraszam.
  2. Zbliża się miesiąc listopad. Czas naszej modlitwy w intencji naszych zmarłych. Tradycyjnie we wszystkich kościołach naszej parafii będą odprawiane nabożeństwa wspominkowe, w czasie których będziemy wspominali imiona osób szczególnie bliskich naszym sercom. Już dziś ministranci będą rozdawać wspominkowe kartki, na które proszę wpisywać imiona zmarłych polecanych naszym modlitwom. Proszę o zaznaczenie kościoła, w którym wypominki mają być czytane.
  3. Pierwszego Listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte celebrować będziemy: W Bobolinie o godz. 8:00; w Stobnie o godz. 9:00; na cmentarzu w Będargowie o godz. 10:30. Po Mszy św. procesja i modlitwa w intencji zmarłych.
  4. W piątek przypada Wspomnienie Wszystkich wiernych Zmarłych, nazywane również Dniem Zadusznym. W tym dniu Msze św. celebrujemy w Bobolinie o godz. 17:00; w Stobnie o godz. 18:00 i w Będargowie o godz. 19:00.
  5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9:00.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  7. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  8. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz