Ogłoszenia duszpasterskie na 31 niedzielę zwykłą 4 listopada 2018r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 31 niedzielę zwykłą

4 listopada 2018r.

 Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie Msze św. w Będargowie we wtorek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie Msza św. w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godz. 18:00. Ze względu na „Misje u stóp Krzyża”, które odbywają się w dekanacie pyrzyckim, nie będzie Mszy św. w piątek.

  1. Trwa miesiąc listopad. Czas naszej modlitwy w intencji naszych zmarłych. Tradycyjnie we wszystkich kościołach naszej parafii, po Mszach świętych są odprawiane nabożeństwa wspominkowe, w czasie których wspominamy imiona osób szczególnie bliskich naszym sercom.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  3. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, a także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  4. W zakrystii po Mszy św. można nabyć tygodnik „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz