Ogłoszenia duszpasterskie na 33 niedzielę zwykłą 18 listopada 2018r.  

Ogłoszenia duszpasterskie na 33 niedzielę zwykłą

18 listopada 2018r.

 Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00.W dni powszednie Msze św. w Będargowie we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie Msza św. w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godz. 18:00.

  1. Trwa miesiąc listopad. Czas naszej modlitwy w intencji naszych zmarłych. Tradycyjnie we wszystkich kościołach naszej parafii, po Mszach świętych są odprawiane nabożeństwa wspominkowe, w czasie których wspominamy imiona osób szczególnie bliskich naszym sercom.
  2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będzie miało miejsce w piątek, 23 listopada. O godz. 18:00 Msza św. potem modlitwa wypominkowa i krótka nauka.
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  4. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  5. W zakrystii po Mszy św. można nabyć tygodnik „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.

Ksiądz proboszcz poleca w tym tygodniu sztukę Tadeusza Różewicza „Świadkowie albo nasza mała stabilizacja” w reżyserii Adama Hanuszkiewicza z 1962r. Jeszcze wczoraj można ją było oglądać na stronie internetowej pod adresem:

https://ninateka.pl/kolekcja-teatralna/material/swiadkowie-albo-nasza-mala-stabilizacja-jerzy-jarocki

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz