Ogłoszenia duszpasterskie na 7 niedzielę zwykłą 24 lutego 2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 7 niedzielę zwykłą

24 lutego 2019r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie Msze św. w kościele parafialnym we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godz. 18:00.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, zaś w sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  3. W sobotę o godz. 10:00 w kościele katedralnym alumni naszego seminarium przyjmą święcenia diakonatu. Z tego powodu odwiedziny chorych odbędą się w następującym porządku. W Bobolinie i Warniku w środę od godz. 17:30; w Będargowie w sobotę od godz. 9:00. W Stobnie w czwartek od godz. 17:30.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  5. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary składane na tacę i te składane przy okazji Mszy św. odprawianych w Waszych intencjach, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz