Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę Wielkiego Postu 17 marca 2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę Wielkiego Postu

17 marca 2019r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie Msze św. w Będargowie we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie, w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godz. 18:00.
  2. W naszej parafii Droga Krzyżowa będzie odprawiana w Będargowie w piątek po Mszy św.; w kościołach filialnych po Mszach św. sprawowanych w dni powszednie. Gorzkie żale śpiewamy po Mszach św. niedzielnych
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 9:00.
  4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą trwały od niedzieli 24 marca i poprowadzi je ks. prof. Jarosław Babiński, kapłan pelpliński, pracujący na UKSW w Warszawie.
  5. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Józefa. W tym dniu otaczamy modlitwą Ojca Świętego Benedykta, któremu patronuje św. Józef. Modlimy się także w intencji wszystkich mężczyzn, którzy winni naśladować św. Józefa w praktykowaniu cnót.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  7. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary. Dzięki nim w ostatnim tygodniu udało się zamontować nowe klamki do drzwi w kościele w Będargowie oraz naprawić uszkodzony przez wichurę dach w kościele w Stobnie. Dziękuję również za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz