Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę Wielkiego Postu 31 marca 2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę Wielkiego Postu

31 marca 2019r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie Msze św. w Będargowie we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie, w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godz. 18:00.
  2. W naszej parafii Droga Krzyżowa będzie odprawiana w Będargowie w piątek po Mszy św.; w kościołach filialnych po Mszach św. sprawowanych w dni powszednie. Gorzkie żale śpiewamy po Mszach św. niedzielnych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Jezusowemu a w sobotę Niepokalanemu Sercu Maryi. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedzę naszych chorych z posługą sakramentalną.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  5. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką.
  6. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary. Dziękuję również za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii. Dziękuję wszystkim którzy uczestniczyli w Wielkopostnych Rekolekcjach, jestem przekonany, że zasiane słowo wyda w nas plon stokrotny. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości bierzmowania. Szczególnie dziękuję samej młodzieży, która dała piękne świadectwo wiary. Teraz, namaszczeni Duchem Świętym idźcie w świat by głosić wszystkim Chrystusa.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz