Ogłoszenia duszpasterskie 1 września 2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie

1 września 2019r.

 

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30; w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W kościele parafialnym Msze św. we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie w środę o godz. 18:00, a w Stobnie  w czwartek o godz. 18:00.
  2. Sakrament pokuty sprawowany jest przed Mszami św. celebrowanymi w dni powszednie.
  3. Z powodu braku odpowiednich pomieszczeń w sprawach biura parafialnego proszę kontaktować się przed lub po Mszy św. Można również kontaktować się telefonicznie pod numerem podanym na tablicach przykościelnych.
  4. Jutro, 2 września początek nowego Roku Szkolnego. Msza św. w intencji dzieci, rodziców i nauczycieli zostanie odprawiona w kościele parafialnym o godz. 8:30
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, a po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  6. Rodzice dzieci klas trzecich szkoły podstawowej, którzy chcieliby aby w tym roku szkolnym ich dzieci przyjęły w naszej parafii sakrament Pierwszej Komunii Świętej oraz młodzież klas siódmych i ósmych, która pragnie przyjąć sakrament bierzmowania, mogą w zakrystii kościoła odebrać odpowiednie deklaracje.
  7. Pierwsze spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w kościele parafialnym w piątek 20 września o godz. 18:00.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  9. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, a także za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz