Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą 6 października 2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą

6 października 2019r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W kościele parafialnym we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w środę o godz. 18:00.
  2. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Wdzięczni Bogu za dar różańca chcemy wypraszać dla Kościoła, dla umiłowanej Ojczyzny naszej i dla siebie samych wszelkie potrzebne łaski. Nabożeństwa różańcowe będą celebrowane w dni powszednie po Mszach Świętych. Do uczestnictwa we wspólnej modlitwie wszystkich serdecznie zapraszam.
  3. Za tydzień będziemy obchodzić XIX dzień papieski. Tym razem będzie przeżywany pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!” Tradycyjnie w tym dniu będą do puszki zbierane ofiary przeznaczone na wsparcie fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. Za tydzień 13 października przypada kolejne wspomnienie objawień Matki Bożej w Fatimie. W tym dniu nabożeństwo różańcowe w kościele w Stobnie o godz. 18:30, a o godz. 19:00 Msza św., nabożeństwo i procesja fatimska.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  6. W Bobolinie trwa układanie kamienia na wjeździe na plac kościelny. Za wszystkie ofiary przeznaczone na sfinansowanie podjazdu serdecznie dziękuję.
  7. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  8. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jażniewicz