Ogłoszenia duszpasterskie na 28 niedzielę zwykłą 13 października 2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 28 niedzielę zwykłą

13 października 2019r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W kościele parafialnym we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godz. 18:00.
  2. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Wdzięczni Bogu za dar różańca chcemy wypraszać dla Kościoła, dla umiłowanej Ojczyzny naszej i dla siebie samych wszelkie potrzebne łaski. Nabożeństwa różańcowe będą celebrowane w dni powszednie po Mszach Świętych. Do uczestnictwa we wspólnej modlitwie wszystkich serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiaj obchodzimy XIX dzień papieski. Tym razem jest on przeżywany pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!” Tradycyjnie w tym dniu są do puszki zbierane ofiary przeznaczone na wsparcie fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. Dzisiaj 13 października, jest to kolejne wspomnienie objawień Matki Bożej w Fatimie. Wieczorem zostanie odprawione nabożeństwo różańcowe w kościele w Stobnie o godz. 18:30, a o godz. 19:00 Msza św., nabożeństwo i procesja fatimska.
  5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w najbliższy piątek o godz. 18:00.
  6. W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. W tym dniu modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny, a po Mszy św. odbędzie się adoracja relikwii błogosławionego męczennika.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  8. W Bobolinie trwa układanie kamienia na wjeździe na plac kościelny. Za wszystkie ofiary przeznaczone na sfinansowanie podjazdu serdecznie dziękuję.
  9. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  10. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz