Ogłoszenia duszpasterskie na 29 niedzielę zwykłą 20 października 2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 29 niedzielę zwykłą

20 października 2019r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. od poniedziałku do piątku. W sobotę w Stobnie o godz. 18:00 Msza św. kończąca czas nawiedzenia figury NMP w naszej parafii. Po Mszy św. procesja z figurą do kościoła w Mierzynie.
  2. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Wdzięczni Bogu za dar różańca chcemy wypraszać dla Kościoła, dla umiłowanej Ojczyzny naszej i dla siebie samych wszelkie potrzebne łaski.
  3. Zbliża się miesiąc listopad. Czas naszej modlitwy w intencji naszych zmarłych. Tradycyjnie we wszystkich kościołach naszej parafii będą odprawiane nabożeństwa wspominkowe, w czasie których będziemy wspominali imiona osób szczególnie bliskich naszym sercom. Już dziś ministranci będą rozdawać wspominkowe kartki, na które proszę wpisywać imiona zmarłych polecanych naszym modlitwom. Proszę o zaznaczenie kościoła, w którym wypominki mają być czytane.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  5. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  6. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz