Ogłoszenia duszpasterskie na 32 niedzielę zwykłą 10 listopada 2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 32 niedzielę zwykłą

10 listopada 2019r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W kościele parafialnym Msze św. w dni powszednie są celebrowane w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie Msza św. w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godz. 18:00.
  2. Trwa miesiąc listopad. Czas naszej modlitwy w intencji naszych zmarłych. Tradycyjnie we wszystkich kościołach naszej parafii, po Mszach świętych są odprawiane nabożeństwa wspominkowe, w czasie których wspominamy imiona osób szczególnie bliskich naszym sercom. Przypominam o możliwości zyskania w czasie pierwszych ośmiu dni listopada odpustu zupełnego, który ofiarowujemy za zmarłych.
  3. Jutro będziemy obchodzić w naszej Ojczyźnie Dzień Niepodległości. Pragniemy dziękować Panu Bogu za ten wieli dar, za to dziedzictwo, któremu na imię Polska. Dziękować będziemy za naszych ojców i dziadów, którzy wspólnym wysiłkiem budowali nasz kraj i walczyli o jego wolność. Msza św. będzie celebrowana w tym dniu w kościele parafialnym o godz. 18:00.
  4. W piątek o godz. 18:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  6. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary (dziś składane na cele remontowe parafii), także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  7. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz