Ogłoszenia duszpasterskie na 1 niedzielę Adwentu 1 grudnia 2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 1 niedzielę Adwentu

1 grudnia 2019r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie Msze św. w Będargowie we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00; w Bobolinie w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w o godz. 18:00.
  2. Dziś rozpoczynamy adwent. Czas bezpośredniego przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego. W tym dniu poświęcimy opłatki, które będą roznoszone do naszych domów przez członków rady parafialnej. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na wyposażenie naszych kościołów.
  3. W poczuciu solidarności z odradzającym się Kościołem za wschodnią granicą Polski oraz w trosce o naszych braci i siostry katolików, w przyszłą niedzielę, 4 grudnia br., przeżywać będziemy Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie, który będziemy wspierać ofiarami, zbieranymi do puszek.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych naszej parafii od godz. 9:00
  5. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  7. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz