Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę Adwentu 8 grudnia 2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę Adwentu

8 grudnia 2019r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie Msze św. w Będargowie we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00, w Bobolinie w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w o godz. 18:00.
  2. Trwa adwent. Czas bezpośredniego przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego. W tym czasie członkowie rady parafialnej roznoszą do naszych domów poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na wyposażenie naszych kościołów.
  3. W poczuciu solidarności z odradzającym się Kościołem za wschodnią granicą Polski oraz w trosce o naszych braci i siostry katolików, dzisiaj przeżywamy Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie, który będziemy wspierać ofiarami, zbieranymi do puszek.
  4. W piątek o godz. 18:00, spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  7. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz