Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą 19.09.2021

Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą

19.09.2021

 

  1. We wtorek święto św. Mateusza Apostoła Msza Święta o godz. 18.00.
  2. Młodzież chcącą przygotować się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 10.00.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia tygodnik „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.
  4. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej patronki naszej parafii.
  5. Zaproszenie na przedpremierowy, darmowy pokaz filmu „Fatima”, który odbędzie się w czwartek, 23 września, o godz. 18.00 w Multikinie przy al. Wyzwolenia 18/20 w Szczecinie. Z racji ograniczonej ilości miejsc proszę o wcześniejszą rezerwację pod nr telefonu 502555991 lub mailowo szczecin@multikino.pl .
  6. W związku z środowym, czyli dokonanym w Święto Matki Bożej Bolesnej, świętokradczym atakiem na Krzyż oraz Kapłana, co miało miejsce w parafii pw. Św. Józefa w Szczecinie-Pomorzanach, Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga prosi gorąco, aby we wszystkich parafiach i świątyniach katolickich Rejonu Szczecińskiego przeprowadzono modlitwę ekspiacyjną, połączoną z modlitwą o nawrócenie i opamiętanie sprawcy profanacji oraz o powrót do zdrowia pobitego Kapłana, który wskutek ataku musiał przejść operację. Po Mszy Świętej odśpiewamy trzy zwrotki suplikacji.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Jarosław Dobrosz