Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu 13.03.2022

Ogłoszenia duszpasterskie

na II Niedzielę Wielkiego Postu 13.03.2022

  1. W naszej parafii Droga Krzyżowa będzie odprawiana w Będargowie w piątek, w Stobnie w czwartek, a w Bobolinie w środę o godzinie 18.00, a po niej Msza św. Gorzkie żale śpiewamy po Mszach św. niedzielnych.
  2. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, do podjęcia postanowień, własnych wyrzeczeń i umartwień w intencji pokoju na świecie.
  3. W sobotę 19.03 przypada Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca Najświetniejszej Maryi Panny, uroczysta Msza Święta w Będargowie o godzinie 10.30.
  4. Mieszkańcy Szczecina, którzy mają możliwość przyjęcia pod swój dach uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy, proszeni są o kontakt z Urzędem Miasta telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Urzędu Miasta, oraz na stoliku z tyłu kościoła.
  5. Ruszyła akcja Paczka dla Ukrainy. Ideą akcji jest tworzenie gotowej paczki przez polskie rodziny i wspólnoty parafialne, dla rodzin na Ukrainie lub przebywających w Polsce uchodźców. Paczkę należy wykonać zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie internetowej „Caritasu”, lub na stoliku z tyłu kościoła.
  6. W zakrystii można dostać tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Jarosław Dobrosz