Ogłoszenia duszpasterskie na 13 Niedzielę zwykłą 26.06.2022

Ogłoszenia duszpasterskie

na 13 Niedzielę zwykłą 26.06.2022

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00.
  2. Jutro w poniedziałek 27 czerwca przypada wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy  – w Bobolinie Msza Święta o godzinie 18.00.
  3. Pierwszy piątek miesiąca łączy się tym razem z wspomnieniem św. Ottona patrona naszej diecezji. Msza Święta o godzinie 18.00 w Będargowie.
  4. W zakrystii można dostać tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

 

Jubileusz 50 lat  Diecezji Szczecińsko-kamieńskiej

„W duchu serdecznego dziękczynienia za łaskę ustanowienia Diecezji Szczecińsko-kamieńskiej, którą Papież Paweł VI utworzył z wielkiej gorzowskiej Administratury Apostolskiej bullą Episcoporum Poloniae coetus 28 czerwca 1972 roku, zapraszamy wszystkich do udziału w Uroczystości Dziękczynienia Bogu za 50 lat życia Świętego Kościoła Szczecińsko-Kamieńskiego. Główną Uroczystością obchodów tego Jubileuszu będzie Dziękczynna Msza Święta we wtorek, 28 czerwca br., o godz. 18.00 w Archikatedrze Szczecińskiej. Liturgię poprzedzi różańcowe czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 17.00. Zaproszeni są wszyscy, którzy mogą przybyć. Szczególnie oczekujemy na wszystkie wspólnoty modlitwy różańcowej. Czekamy na wszystkich Was, Siostry i Bracia – Ludzie Bożego Ducha.”

 

  Pielgrzymka rowerowa do Częstochowy

„Zapraszamy do udziału w Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 9 do 17 lipca br. Inauguracja pielgrzymki nastąpi w sobotę, 9 lipca br., podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Chrystusa Króla w Świnoujściu. Ze Szczecina pielgrzymi wyruszą 11 lipca br., po Mszy Świętej w Archikatedrze szczecińskiej, która rozpocznie się o godz. 7.00. Zapisy i szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie: www.szczecinska-rowerowa.pl. Zapisy trwają do 1 lipca. Zapraszamy do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.”

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Jarosław Dobrosz