Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą 29.01.2023

Ogłoszenia duszpasterskie

na IV Niedzielę Zwykłą 29.01.2023

 

  1. Bóg zapłać za otwarte drzwi domów i mieszkań, a nade wszystko za otwarte serca. Dziękuję serdecznie za wspólną modlitwę, gościnność i życzliwość, której doświadczyłem w Waszych domach. Dziękuję także za wszystkie poczęstunki. Dziękuję również za Wasze ofiary, które w tym roku chcę przeznaczyć na nagłośnienie w Stobnie.
  2. W czwartek, w święto Ofiarowania Pańskiego, znanego też jako święto MB Gromnicznej, na Mszy św. o godz. 18.00 w Stobnie będzie obrzęd błogosławieństwa gromnic. Jest to także Dzień życia Konsekrowanego. Na mszy wieczornej w sposób szczególny modlić się będziemy w intencjach osób konsekrowanych. Taca w tym dniu przeznaczona jest na wsparcie sióstr klauzurowych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą Świętą.
  4. W najbliższą sobotę odwiedzam chorych z posługą sakramentalną od godziny 09.00 do 12.00. Prosimy zgłaszać osoby, które nie mogą przyjść do kościoła – czy to ze względu na stan zdrowia, czy też podeszły wiek – a chciałyby przyjąć Sakramenty Święte. Zgłaszać można telefonicznie pod numerem parafialnym 667 916 556, lub po każdej Mszy Świętej.
  5. Katecheza dla młodzieży o godzinie 11.30 w sobotę w Będargowie.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  7. W zakrystii można dostać tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Jarosław Dobrosz