Ogłoszenia duszpasterskie na 22 niedzielę zwykłą 03.09.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

na 22 niedzielę zwykłą 03.09.2023 r.

 

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10.30, w Stobnie o godz. 9.00, a w Bobolinie o godz. 12.00.
  2. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. o Boże błogosławieństwo w nowym roku o godz. 8.00.
  3. W piątek święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Msza św. o godz. 18.00.
  4. W zakrystii można dostać tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Ogłoszenia archidiecezjalne

  • Uroczyste dożynki sanktuaryine, odbędą się według następującego planu: – w sobotę, 16 września br. w Sanktuarium Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 12.00. – w niedzielę, 17 września br. w Sanktuarium Błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kobylance. Rozpoczęcie o godz. 14.20 na placu dożynkowym, O godz. 15.00 Msza Święta w Sanktuarium. Zapraszamy serdecznie do modlitwy i wspólnego dziękczynienia za tegoroczne plony.
  • Ksiądz Kustosz Sanktuarium Dzieci Fatimskich na osiedlu Kasztanowym w Szczecinie zaprasza w sobotę, 9 września br. dzieci wraz z duszpasterzami, katechetami i rodzicami, a także wszystkich wiernych, do udziału w V Archidiecezjalnej Pielgrzymce Dzieci. Uroczysta Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 10.00., w czasie której zostanie udzielone błogosławieństwo relikwiami Dzieci Fatimskich, a następnie będzie spotkanie integracyjne na placu.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Jarosław Dobrosz