Ogłoszenia duszpasterskie na 19 niedzielę zwykłą 9 sierpnia 2020r.  

Ogłoszenia duszpasterskie na 19 niedzielę zwykłą

9 sierpnia 2020r.

 

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30; w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane w kościele parafialnym w środę i piątek o godz. 18 i w sobotę o godz. 10:30.
  2. W czwartek przypada 13 dzień miesiąca. Jest to kolejne wspomnienie objawień Matki Najświętszej w Fatimie. W tym dniu w naszym kościele w Stobnie nabożeństwo różańcowe o godz. 18:30, o 19:00 Msza św., a następnie nabożeństwo fatimskie.
  3. W sobotę, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to jedno z najważniejszych świąt maryjnych w czasie całego roku liturgicznego. Po swoim ziemskim życiu NMP wraz z ciałem i duszą została wzięta do nieba stając się dla nas znakiem tego, co Bóg przeznaczył dla każdego z nas. W tym dniu jest obowiązek uczestnictwa we Mszy św. i Msze św. celebrujemy według porządku niedzielnego.
  4. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  6. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, a także za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

Ogłoszenia podpisał  Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz