Ogłoszenia duszpasterskie na 23 niedzielę zwykłą 6 września 2020r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 23 niedzielę zwykłą

6 września 2020r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie Msze św. w kościele parafialnym w piątek i sobotę o godz. 18:00. W kościele w Bobolinie Msza św. w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godz. 18:00.
  2. Kancelaria parafialna czynna po Mszy św.
  3. Za tydzień, 13 września będziemy wspominać objawienia NMP w Fatimie. W tym dniu w kościele w Stobnie nabożeństwo różańcowe będzie odprawione o godz.18:30, następnie Msza św. i nabożeństwo fatimskie.
  4. Dzieci, które pragną przyjąć w tym roku szkolnym sakrament Pierwszej Komunii Świętej zapraszam wraz z rodzicami na spotkanie do kościoła parafialnego w piątek 18 września. O godz. 18:00 Msza św. w intencji dzieci i ich rodziców, a po Mszy św. spotkanie organizacyjne. Do tego czasu bardzo proszę rodziców dzieci o odbiór deklaracji i dostarczenie wypełnionych przed spotkaniem.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  6. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  7. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik niedziela i Gość Niedzielny.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz