Ogłoszenia duszpasterskie na 1 niedzielę Adwentu 29 października 2020r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 1 niedzielę Adwentu

29 października 2020r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30 i 11:00, w Stobnie o godz. 9:00 i 9:30, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie w Będargowie we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00; w Bobolinie w środę o godz. 18:00 i w Stobnie w czwartek o godz. 18:00.
  2. Dziś rozpoczynamy adwent. Czas bezpośredniego przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego. W tym dniu poświęcimy opłatki, które w tym roku będzie można otrzymać tylko w kościele. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na cele inwestycyjne i remontowe.
  3. Do nabycia świece Caritas w cenie 15 zł.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych naszej parafii w sobotę od godz. 9:00
  5. W tym roku spowiedź przedświąteczna będzie we wszystkich kościołach naszej parafii będzie dnia 22 grudnia. Posługę sakramentalną w tym dniu będę sprawował wraz z ks. Krzysztofem Kopalą, proboszczem Żabowa.
  6. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  8. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

    Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz