Ogłoszenia duszpasterskie na 31 niedzielę zwykłą 1 listopada 2020r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 31 niedzielę zwykłą

1 listopada 2020r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie Msze św. w Będargowie w poniedziałek o godz. 19:00, wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00; w Bobolinie w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godz. 18:00.
  2. Rozpoczynamy miesiąc listopad, czas naszej modlitwy w intencji naszych zmarłych. Tradycyjnie we wszystkich kościołach naszej parafii, po Mszach świętych będą odprawiane nabożeństwa wspominkowe, w czasie których będziemy wspominali imiona osób szczególnie bliskich naszym sercom. Jutro przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu modlimy się za wszystkich zmarłych, którzy, aby wejść do nieba, potrzebują jeszcze łaski oczyszczenia. Prosimy Pana Boga, aby skrócił ich czyśćcowe męki i jak najrychlej dał im cieszyć się pełnią radości w Królestwie Niebieskim. W tym dniu Msze święte będą celebrowane w Bobolinie o godz. 17:00, w Stobnie o godzinie 18:00, a w Będargowie o godzinie 19:00.
  3. Miesiąc listopad, zwłaszcza pierwsze jego dni stanowią okazję do uzyskania odpustu zupełnego i ofiarowania go za zmarłych. Zachęcam do podjęcia praktyk odpustowych i modlitwy o życie wieczne dla tych, którzy już od nas odeszli.
  4. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  6. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

Ogłoszenia podpisał Ks, Proboszcz Wojciech Jaźniewicz