Ogłoszenia duszpasterskie na 30 niedzielę zwykłą 25 października 2020r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 30 niedzielę zwykłą

25 października 2020r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę, pierwszego listopada Mszę św. będziemy celebrować według zwykłego porządku, a zatem w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane w kościele parafialnym we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00, w Bobolinie w środę o godz. 18:00, w Stobnie w czwartek o godz. 18:00. W tym roku nie będzie uroczystości na cmentarzu.
  2. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Wdzięczni Bogu za dar różańca chcemy wypraszać dla Kościoła, dla umiłowanej Ojczyzny naszej i dla siebie samych wszelkie potrzebne łaski.
  3. Zbliża się miesiąc listopad. Czas naszej modlitwy w intencji naszych zmarłych. Tradycyjnie we wszystkich kościołach naszej parafii będą odprawiane nabożeństwa wspominkowe, w czasie których będziemy wspominali imiona osób szczególnie bliskich naszym sercom. Już dziś można zabrać do domu wspominkowe kartki, na które proszę wpisywać imiona zmarłych polecanych naszym modlitwom. Proszę o zaznaczenie kościoła, w którym wypominki mają być czytane.
  4. Od dziś zbieramy ofiary, które są przeznaczone na kształcenie dwóch kenijskich dziewczynek: Nieliny i Natoto.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  6. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.
  7. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz