Ogłoszenia duszpasterskie na 26 niedzielę zwykłą 27 września 2020r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 26 niedzielę zwykłą

27 września 2020r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie w Będargowie: we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00. W Bobolinie w środę o 18:00; w Stobnie w czwartek o 18:00.
  2. Kancelaria parafialna czynna codziennie po Mszy św.
  3. W czwartek rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Wdzięczni Bogu za dar różańca chcemy wypraszać dla Kościoła, dla umiłowanej Ojczyzny naszej i dla siebie samych wszelkie potrzebne łaski. Nabożeństwa różańcowe będą celebrowane w dni powszednie po Mszach Świętych. Do uczestnictwa we wspólnej modlitwie wszystkich serdecznie zapraszam.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek w kościele parafialnym nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego. Najpierw od godz. 17:30 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. O godz. 18:00 Msza św. a potem nabożeństwo i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godziny 9:00.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  7. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz