Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą 20 września 2020r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą

20 września 2020r.

  1. Msze święte w naszej parafii celebrujemy według następującego porządku. W niedzielę Msza św. w kościele parafialnym w Będargowie o godz. 10:30, w Stobnie o godz. 9:00, a w Bobolinie o godz. 12:00. W dni powszednie w kościele parafialnym Msze św. celebrowane są we we wtorek, piątek i sobotę o godz. 18:00; w Bobolinie Msza św. w środę o godz. 18:00, a w Stobnie w czwartek o godzinie 18:00.
  2. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  4. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary, także za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

Ogłoszenie Kurii Metropolitalnej

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie zaprasza na spotkanie otwarte w sprawie Pieczy Zastępczej. Spotkanie odbędzie się w auli Zespołu Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu 124, w czwartek, dnia 24 września 2020 r. o godz. 17.00. Spotkanie jest organizowane dla wszystkich zainteresowanych kwestią pomocy dzieciom oraz chcącym zaczerpnąć informacji dotyczącej Pieczy Zastępczej.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz