Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę Wielkiego Postu 14 marca 2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę Wielkiego Postu

14 marca 2021r.

  1. Msze święte niedzielne w naszej parafii celebrujemy według zwykłego porządku. W dni powszednie Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane w Będargowie w poniedziałek o godz. 7:00, wtorek i środę o godz. 18:00. Stobnie w czwartek, piątek i sobotę o godz. 17:15. W tym tygodniu odbędą się rekolekcje w naszym kościele w Bobolinie. W dniach od czwartku do soboty o godz. 18:00 będzie rekolekcyjna katecheza, a o godz. 18:30 Msza św. Katechezy rekolekcyjne w Będargowie i Stobnie będą głoszone po piątej niedzieli Wielkiego Postu. W Będargowie od poniedziałku 22 marca do środy 24 marca, a w Stobnie od czwartku 25 marca do soboty 27 marca.
  2. Droga Krzyżowa będzie w środę po Mszy św. w Będargowie.
  3. W zakrystii po Mszy świętej jest do nabycia tygodnik „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.
  4. W zakrystii można nabyć świece Caritas oraz baranki wielkanocne.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, naszej Patronki.
  6. Składam też serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, wasze modlitwy i ofiary. Dziękuję również za cotygodniowe przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Wojciech Jaźniewicz