Ogłoszenia duszpasterskie na 32 niedzielę zwykłą 07.11.2021

Ogłoszenia duszpasterskie na 32 niedzielę zwykłą 07.11.2021

  1. W tym czas szczególnej pamięci modlitewnej o naszych zmarłych odprawiane są po Mszach Świętych nabożeństwa wspominkowe we wszystkich kościołach naszej parafii.
  2. W czwartek, 11 listopada, zapraszamy do udziału w uroczystej Mszy Świętej według porządku niedzielnego w intencji Ojczyzny z okazji 103. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W Katedrze Szczecińskiej o godz. 10.00 przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga. Podczas liturgii odbędzie się inauguracja trzyletniego okresu przygotowań do Jubileuszu Dziewięćsetlecia Misji Pomorskiej Świętego Ottona z Bambergu.
  3. Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w potrzebie” oraz Konferencja Episkopatu Polski organizują w przyszłą niedzielę, 14 listopada br., XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku chcemy przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę i żyjącym w skrajnej biedzie chrześcijanom w  Po Mszach Świętych będzie okazja do złożenia ofiary do puszek. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://pkwp.org
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia tygodnik „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.
  5. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej patronki naszej parafii.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Jarosław Dobrosz