Ogłoszenia duszpasterskie na 31 niedzielę zwykłą 31.10.2021

Ogłoszenia duszpasterskie na 31 niedzielę zwykłą 31.10.2021

  1. Jutro Wszystkich Świętych. Msza Święta na cmentarzu w Będargowie o godzinie 12.00, po niej procesja za zmarłych po cmentarzu.
  2. Zbliża się miesiąc listopad. Czas szczególnej naszej pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Tradycyjnie we wszystkich kościołach naszej parafii będą odprawiane nabożeństwa wspominkowe, w czasie których będziemy wspominali imiona osób szczególnie bliskich naszym sercom. Już dziś można zabrać do domu wspominkowe kartki, na które proszę wpisywać imiona zmarłych polecanych naszym modlitwom. Proszę o zaznaczenie kościoła, w którym wypominki mają być czytane.
  3. Spowiedź w tygodniu, pół godziny przed Mszą Świętą.
  4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi w Będargowie od godziny 17.30 do 18.00. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy Świętej o godzinie18.00.
  5. W najbliższą sobotę, pierwszą sobotę miesiąca, kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godziny 09.00 do 12.00. Prosimy zgłaszać osoby, które nie mogą przyjść do kościoła – czy to ze względu na stan zdrowia, czy też podeszły wiek – a chciałyby przyjąć Sakramenty Święte. Zgłaszać można telefonicznie pod numerem parafialnym 667 916 556, lub po każdej Mszy Świętej.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia tygodnik „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.
  7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej patronki naszej parafii.
  8. Dzisiaj odbędzie się w Szczecinie „Procesja ze Świętymi” z relikwiami świętych i błogosławionych. Procesja wyruszy o godz. 20.00 z Jasnych Błoni, od Figury św. Jana Pawła II.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Jarosław Dobrosz