Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną 16.04.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

na II Niedzielę Wielkanocną 16.04.2023 r.

  1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Uroczystość Miłosierdzia Bożego, w tym dniu zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na pomoc potrzebującym.
  2. W piątek po Mszy Świętej o godzinie 18.00 spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w sobotę o godz. 10.00 w Będargowie.
  4. W zakrystii można dostać tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny” .
  5. Ogłoszenia archidiecezjalne

„W sobotę, 22 kwietnia br., odbędą się uroczyste obchody 78. rocznicy Forsowania Odry. Na Siekierkowskim Cmentarzu Wojennym 1. Armii Wojska Polskiego w Starych Łysogorkach o godz. 12.15 zostanie odprawiona Msza Święta, a o godz. 13.30 przy Pomniku Wdzięczności 1. Armii Wojska Polskiego odbędzie się Apel Poległych i ceremonia składania kwiatów. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy.”

„W Grodnie została ustanowiona nowa parafia. Dlatego naglącą potrzebą jest zbudowanie nowej świątyni. Możemy wesprzeć jej budowę poprzez zakup cegiełek. Sprzedaż cegiełek odbędzie się od Niedzieli Palmowej przez najbliższe 3 niedziele do Święta Miłosierdzia Bożego. Dziękujemy bardzo za każdy dar serca, przekazany na budowę nowej świątyni w Grodnie.”

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Jarosław Dobrosz