Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 10.03.2024

Ogłoszenia duszpasterskie

na IV Niedzielę Wielkiego Postu 10.03.2024

  1. Dzisiaj zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych, które poprowadzi misjonarz z Syberii ks. Mariusz Koluczek. Zapraszam do licznego udziału.

  2. Gorzkie żale śpiewamy po Mszach św. niedzielnych.
  3. W naszej parafii Droga Krzyżowa jest odprawiana w Bobolinie w środę, w Stobnie w czwartek, w Będargowie w piątek, o godzinie 18.00, a po niej Msza św.

  4. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, do podjęcia postanowień, własnych wyrzeczeń i umartwień w intencji pokoju na świecie.

  5. W zakrystii można dostać tygodnik „Niedziela” i „ Gość Niedzielny”. Caritas rozprowadza świece wielkanocne w cenie18 i 25 złotych, oraz Baranki z czekolady w cenie 6 złotych.

    Ogłoszenia archidiecezjalne

W sobotę 16 marca o godz. 17.00 w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej na Gumieńcach, przy ul. Lwowskiej w Szczecinie odbędzie się koncert pt. DEKALOG – kantata pod dyrekcją kompozytora Igora Jankowskiego. Usłyszymy osoby z wielu środowisk muzycznych z naszego województwa. Połączyli swe siły aby wzbogacić refleksję słuchaczy nad dziesięciorgiem przykazań. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Jarosław Dobrosz