Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wiekanocną 07.04.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

na II Niedzielę Wiekanocną 07.04.2024 r.

  1. Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna tydzień Miłosierdzia, w którym wpatrując się w Chrystusa Miłosiernego staramy się nieść miłosierdzie naszym bliźnim. W dniu dzisiejszym ofiary do puszek przeznaczone na pomoc ubogim.

  2. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Msza św. celebrowana będzie w Będargowie o godzinie 18.00.

  3. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 8 kwietnia, będziemy obchodzić Dzień Świętości Życia oraz Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu w kościele pw. św. Jana Ewangelisty w Szczecinie o godz. 18.00 odbędzie się uroczysta Msza św. z podjęciem dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich wiernych do włączenia się w dzieło obrony życia dzieci nienarodzonych.

  4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w środę o godz. 17:00 w Bobolinie.

  5. W zakrystii można dostać tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny” .

  6. Instytut Pamięci Narodowej serdecznie zaprasza na widowisko słowno-muzyczne BYŚMY BYLI JEDNO, dzisiaj o godz. 19.00, które odbędzie się w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Szczecinie, ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Będzie to muzyczna opowieść o trzech kapłanach niezłomnych wobec komunistycznej władzy – o Ks. Wojtyle – Papieżu Janie Pawle II, o Kard. Wyszyńskim oraz o Ks. Blachnickim. W załączniku przekazuję plakat.

  7. Diecezjalny Duszpasterz Mężczyzn zaprasza do udziału w XIII Pieszej Pielgrzymce Mężczyzn do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu: Różańsko – Myślibórz, w sobotę, 20 kwietnia br. Tegoroczne hasło pielgrzymki: „Uczestniczę w życiu Kościoła”.

Ogłoszenia podpisał Ks. Proboszcz Jarosław Dobrosz